huntsman

ISOTHANE EMB

LİKİT SU İZOLASYON MALZEMESİ

KULLANIM YERLER

Isothane EMB; keçe, asfalt, karoplak, asbest levha, beton, tuğla, ahşap, cam ve metal gibi, teras çatılarda kullanılan malzemelere kuvvetli yapışması için tasarlanmış bir malzemedir. Bu malzeme, poliüretan köpük üzerine su izolasyonu amacıyla da kullanılabilir. Ancak, kaplanacak yüzeylerin uygun bir  şekilde hazırlanmış ve stabil olması gereklidir.

Silikon bazlı malzemeler ile hazırlanmış yüzeylerin kaplanması çok zordur, ve Isothane ürünleri bu tür yüzeyler için uygun değildir.

Alt tabakaya zayıf olarak yapışmış kaplamalar, Isothane EMB uygulanırken çeşitli problemler yaratabilir. Çatı kaplaması yapılırken, varsa eski ısı izolasyonu içindeki suyun buharlaşması gerektiği unutulmamalıdır. Ayrıca yapı içindeki klimaların çalışması ile birlikte fazla miktarda su buhar ının yoğunlaşabileceği dikkate alınmalıdır.

Likit Su İzolasyon Malzemesi EMBLikit Su İzolasyon Malzemesi EMB

Likit Su İzolasyon Malzemesi EMB PDF

 
emiroglumakina

Makina Ticaret ve Sanayi A.Ş.
Adres:Arapcami Mahallesi Tersane Caddesi Bakır Sokak No. 4 Karaköy - İstanbul
Tel: 90 212 237 50 50 - Fax: 90 212 237 05 02 /   E-mail: info@emiroglumakina.com.tr

© 1997 Tüm Hakları Saklıdır developed & Designed by LIMONSS Hosting ,Domain , isim Tescili, Domain Registration, Web Design, Graphic Design, Powered by LIMONSS Hosting ,Domain , isim Tescili, Domain Registration, Web Design, Graphic Design,